داستان ما

هلثیو یک استارتاپ استودیوست که در ابتدای سال 97 تاسیس شده است. هلثیو، ارزش مهمی را با گسترش شبکه‌ای متشکل از پزشکان، برنامه‌نویسان، مدیران کسب‌وکار و دیگر فعالان در صنعت سلامت خلق می‌کند.

با توجه به ماهیت استارتاپ استودیو و تفاوت آن با مجموعه‌های دیگر، استارتاپ استودیو هلثیو به نیاز تیم‌ها و کارآفرینان مستعد و خلاق، در فرآیند ایده‌پردازی، تیم‌سازی، توسعه بازار و محصول، سرمایه‌گذاری و جذب سرمایه پاسخ می‌دهد.

بازتعریف و تلاش برای نوآوری اصولی و تخصصی در صنعت بهداشت و سلامت،استارتاپ استودیو هلثیو را به خود متعهد کرده است

ماموریت و چشم‌اندازاستارتاپ استودیو هلثیو

سرمایه‌گذاری در ده استارتاپ برتر، در حوزه‌های تجهیزات پزشکی، سلامت الکترونیک و بیوتکنولوژی و فناوری‌های نوین دارویی تسهیل و بهینه‌سازی فرایند خلق و تبدیل ایده‌های نوآورانه به فناوری‌های موردپذیرش بازار در حوزه سلامت

حوزه‌های موردعلاقه هلثیو

هلثیو با مطالعه و مشاهده روندهای سرمایه‌گذاری سلامت از یک سوء و دنبال کردن روندها و بازیگران کلیدی داخلی از سوی دیگر، آماده سرمایه‌گذاری برروی تیم‌های جوان، خلاق و پرانرژی در حوزه‌های زیر است:

تجهیزات پزشکی 

سلامت الکترونیک 

بیوتکنولوژی 

فلسفه وجودی و فعالیت استارتاپ استودیو هلثیو، توسعه استارتاپ‌های نوآورانه در حوزه سلامت است. به همین دلیل، هلثیو زمان زیادی را صرف خلق ایده‌های نوآورانه و راه‌حل‌های استارتاپی برای حل مشکلات سلامت کشور می‌کند.

تلفن

02166910512

آدرس

تهران، خیابان آزادی، تقاطع دکتر قریب، پلاک 134، طبقه اول

رسانه‌های اجتماعی

© 2020 تمامی حقوق این سایت، متعلق به استارتاپ استودیو هلثیو می‌باشد