H E A L T H I O

در حال بارگذاری

 

قوانین و مقررات در فضای کار اشتراکی هلثیو

 1. میز کار، صندلی و یا دیگر وسایل وجود در محیط کار اشتراکی را تمیز نگه دارید. بعد از اتمام فعالیت خود ، میز کار خود را مرتب کرده و صندلی را به حالت ابتدایی بازگردانید.
 2. از حضور با پوشش غیر عادی و یا بروز رفتار نامتعارف خودداری کنید.
 3. گوشی تلفن همراه خود را بر روی حالت سکوت قرار دهید. همچنین مکالمات خود را در فضایی خارج از فضای کار اشتراکی انجام دهید.
 4. برای صرف غذا از آشپزخانه استفاده نمایید.
 5. برای هرگونه تغییر در چیدمان یا جابه جایی وسایل با مسئول فضای کار اشتراکی هماهنگ کنید.
 6. لازم به ذکر است هر یک از تیم ها حداکثر تا 4 ساعت در ماه حق استفاده از اتاق جلسه به صورت رایگان را خواهند داشت. استفاده بیش از این مقدار مشمول هزینه جداگانه خواهد بود.
 7. اعضاء موظف هستند در صورت داشتن مهمان حداقل یک روز قبل، اسامی مهمانان و ساعت حضور آنها را جهت هماهنگی به مسئول فضای کار اشتراکی اطلاع دهند. همچنین شرایط و ضوابط حضور در فضای کار اشتراکی را به مهمان خود اطلاع دهند.
 1. روزهای کاری فضای کار اشتراکی شنبه تا پنجشنبه از ساعت 7 الی 19 می باشد. روزهای تعطیل رسمی، فضای کار اشتراکی نیز تعطیل بوده و همچنین جهت امور داخلی، نظافت، تعمیرات و نگه‌داری، هلثیو ساعات این روزها به اطلاع اعضاء خواهد رساند.
 1. در صورت بروز هرگونه اختلاف و یا مسئله انضباطی به دور از هرگونه مشاجره فقط مسئول فضای کار اشتراکی را در جریان بگذارید.
 2. اینترنت در نظر گرفته شده برای فضای کار اشتراکی از نوع پرسرعت می باشد لذا با مصرف متعارف از اختلال در عملکرد آن خودداری فرمایید.
 3. سرویس های مشترک شامل آشپزخانه، فضای استراحت، اتاق جلسه و سرویس بهداشتی خانم ها و آقایان می باشد.
 4. در زمان فراگیری ویروس کرونا، در هنگام ورود به فضای کار اشتراکی، دست‌های خود را ضدعفونی کنید و در حین کار کردن و حضور در فضا حتماً از ماسک استفاده بفرمائید.
 5. در صورت نیاز به استفاده از فضای برگزاری رویدادهای مجموعه (هلثی هاب)، این امکان با پرداخت هزینه جداگانه و هماهنگی با روابط عمومی مجموعه فراهم می باشد.
 6. استعمال دخانیات اکیدا ممنوع می باشد.

 

قوانین استفاده از آشپزخانه

به منظور رعایت بهداشت لطفا از لیوان، بشقاب، قاشق و چنگال شخصی استفاده نمایید.

در پایان هر روز ظروف شسته شده خود را از آشپزخانه جمع آوری نمایید.

پس از صرف غذا میز را تمیز کرده و صندلی را به حالت اولیه بازگردانید.