همکاری استارتاپ استودیو هلثیو و مجموعه پذیرش24

ایجاد مسیری هموار برای تشکیل تیم و تست سریع استارتاپ‌ها در حوزه سلامت دیجیتال

استارتاپ استودیو هلثیو و مجموعه پذیرش24 تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند. بعد از آخرین دور جذب سرمایه پذیرش24 در آذر 98 از هلدینگ سرمایه‌گذاری آمن که از آن به‌عنوان بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاری استارتاپ‌های سلامت دیجیتال نیز یاد شد، این مجموعه گام بلندی به‌سوی توسعه بازار و محصولات خود برداشت.

به نقل از ابوالفضل ساجدی مدیرعامل پذیرش24: هدف بعدی این مجموعه، افزایش سهم بازار خود در نوبت‌دهی آنلاین و مدیریت مطب و همچنین تبدیل شدن به یک اَبر پلتفرم سلامت دیجیتال است. همکاری با هلثیو به‌عنوان یک استارتاپ استودیوی تخصصی در حوزه سلامت، فرصت راه‌اندازی و تشکیل تیم‌های استارتاپی و تست سریع محصولات مختلف را فراهم می‌کند.

پذیرش24 یک استارتاپ در حوزه سلامت دیجیتال است که در سال 94 در یزد به ‌عنوان یک سامانه نوبت‌دهی آنلاین آغاز به ‌کار کرد. پذیرش24 جزو معدود استارتاپ‌های شهرستانی است که به بلوغ رسیده و دور سوم جذب سرمایه خود را نیز پشت سر گذاشته است. این مجموعه حالا بعد از دستیابی به تعداد زیادی از کاربران به‌ دنبال آن است که علاوه‌بر افزایش سهم خود در بازار رقابتی نوبت‌دهی آنلاین و مدیریت مطب‌ها، محصولات و خدمات متنوع دیگری را در حوزه سلامت به‌صورت آنلاین ارائه کند.

ساجدی ادامه داد: همکاری ما با هلثیو بستری را فراهم می‌کند که برای رسیدن به این مهم، تیم‌های استارتاپی سریعا شکل بگیرند و سرمایه‌گذاری روی آن‌ها انجام شود. استارتاپ استودیو هلثیو با سابقه‌ای که در راه‌اندازی از صفر و شتابدهی تیم‌های استارتاپی مخصوصا در حوزه سلامت دیجیتال دارد می‌تواند راه را بسیار هموار کند.

دکتر بهزاد سیفی مدیرعامل استارتاپ استودیو هلثیو نیز بیان کرد: همکاری با پذیرش24 به‌عنوان یک کسب‌وکار بالغ در حوزه سلامت دیجیتال، سریع‌ترین راه برای غربال‌گری تیم‌های استارتاپی و ایده‌های مختلف در این حوزه را ممکن می‌سازد. از این رو هلثیو آماده سرمایه‌گذاری و حمایت همه جانبه برای راه‌اندازی و رشد استارتاپ‌هایی است که شانس بیش‌تری برای موفقیت نسبت به استارتاپ‌های مستقل دارند.

سیفی افزود: در حوزه سلامت، اعتماد به کسب‌وکارها مخصوصا کسب‌وکارهای نوپا به‌سختی شکل می‌گیرد. اما مجموعه پذیرش24 با 5 سال فعالیتی که داشته، اعتماد بزرگی را دربین مراکز درمانی، پزشکان، بیماران و متقاضیان دریافت مراقبت‌های بهداشتی درمانی ایجاد کرده است. این موضوع امکانی را فراهم ساخته تا استارتاپ‌ها بتوانند محصولات جدید خود را از طریق پلتفرم پذیرش24 به مشتریان ارائه دهند.

به‌عنوان مثال هوم‌کا، استارتاپی که انواع خدمات مراقبتی در منزل را ارائه می‌دهد و اخیرا هلثیو روی آن سرمایه‌گذاری کرده، تاکنون 4 خدمت را روی پلتفرم پذیرش24 قرار داده است.

تلفن

02166910512

آدرس

تهران، خیابان آزادی، تقاطع دکتر قریب، پلاک 134، طبقه اول

رسانه‌های اجتماعی

© 2020 تمامی حقوق این سایت، متعلق به استارتاپ استودیو هلثیو می‌باشد