جذب سرمایه دور اول هوم‌کا از هلثیو

استارتاپ هوم‌کا انواع خدمات مراقبتی و درمانی در منزل را با تمرکز بر حوزه سالمند و کودک به متقاضیان ارائه می‌دهد. این استارتاپ کار خود را از اوایل سال 99 آغاز کرده و در اولین دور، موفق به جذب سرمایه از هلثیو شده است. بنیانگذاران این استارتاپ، احمد طاهرخانی و محمد علائی زاده هر دو از فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف هستند که سابقه چندین ساله در اکوسیستم استارتاپی کشور و استارتاپ‌های حوزه خدمات را دارند.

احمد طاهرخانی مدیرعامل هوم‌کا، با اشاره به سرمایه‌گذاری که هلثیو انجام داده گفت: این جذب سرمایه به ما کمک می‌کند که شبکه پرستاران و درمان‌گران خود را گسترش و مدل کسب‌وکارمان را ارتقاء دهیم.

سن جمعیت در دنیا و همچنین کشور ما روبه‌افزایش است و به همین دلیل با رشد نرخ ابتلا به بیماری‌ها و مشکلاتی که با بالا رفتن سن رابطه مستقیمی دارند هم افزایش پیدا می‌کند. از طرف دیگر، با زیاد شدن پیچیدگی زندگی شهری، امکان مراقبت افراد از عزیزان‌شان از بین می‌رود. به‌همین دلیل، بازار بزرگی برای ارائه خدمات مراقبتی و درمانی شکل خواهد گرفت که فرصت‌های زیادی برای راه‌اندازی کسب‌وکار ایجاد می‌کند.

هوم‌کا یکی از استارتاپ‌هایی است که با نوآوری‌هایی که در مدل کسب‌وکار خود انجام داده؛ به‌دنبال کسب سهم موردتوجه خود از این بازار بزرگ است. هلثیو به‌عنوان یک استارتاپ استودیو تخصصی حوزه سلامت، با همکاری‌ها و شبکه خود می‌تواند هوم‌کا را در رسیدن به موفقیتی که به‌دنبالش است یاری کند.

دکتر بهزاد سیفی مدیرعامل هلثیو درباره سرمایه‌گذاری جدیدی که هلثیو انجام داده اینگونه می‌گوید: استارتاپ‌هایی مانند هوم‌کا که تمرکزشان حوزه سالمند و کودک است در آینده‌ای نه‌چندان دور با رشد زیادی را تجربه می‌کنند. هوم‌کا برخلاف بسیاری از استارتاپ‌های دیگر، شناخت بسیار خوبی از بازاری که انتخاب کرده دارد. علاوه‌بر آن، تیمی پرانرژی و منسجم این کسب‌وکار را پیش می‌برند که شانس موفقیت آن را دوچندان می‌کند.

هوم‌کا در این ایام، خدمات خود را گسترش داده و انواع آزمایش در منزل را به لیست خدمات خود اضافه کرده است. برای اطلاعات بیشتر، می‌توانید به سایت هوم‌کا مراجعه کنید.

 

تلفن

02166910512

آدرس

تهران، خیابان آزادی، تقاطع دکتر قریب، پلاک 134، طبقه اول

رسانه‌های اجتماعی

© 2020 تمامی حقوق این سایت، متعلق به استارتاپ استودیو هلثیو می‌باشد